Live Laffa Love

Live Laffa Love

  • $4.95
    Unit price per 

Only 3 left!

To sub pilaf rice bowl instead of laffa, please add the item to your cart and indicate in the notes at checkout which dish you would like us to sub it for! If the item does not appear as an option, that means we are sold out :-(.